Mateusz Tokarski jest rozwijającym się 19-letnim kierowcą wyścigowym. Na co dzień uczy się w Zespole Szkół Technicznych w Trzciance. Swoją przygodę w sporcie motorowym zaczął w 2013 roku od startów w amatorskich zawodach Rallysprint. Dziś jest jednym z czołowych zawodników serii BMW is Cup. W tym roku uzyskał tytuł wice Mistrza Pucharu Polski – 2 miejsce w klasyfikacji generalnej. W przyszłości, jeżeli uzyska przychylność sponsorów, może wystartować w SKODA Octavia Cup – międzynarodowym pucharze wyścigowym.
Mateusz w zeszłym tygodniu odwiedził burmistrza Trzcianki Krzysztofa Czarneckiego, w jego gabinecie. W krótkiej rozmowie opowiedział o swojej pasji oraz możliwych planach na przyszłość, z którymi wiąże się pozyskanie sponsorów. Bardzo chciałby sprawdzić się na europejskich torach w SKODA Octavia Cup. Możliwość awansu do bardziej prestiżowego pucharu byłaby dobrym krokiem w dalszym rozwoju umiejętności i rozpoczętej niedawno kariery Mateusza.
Należy zaznaczyć, że wzrasta liczba firm dostrzegających w finansowaniu sportu możliwości promocyjne. Sponsoring sportowy ociepla wizerunek i gwarantuje dostęp do kibiców. Wspierając Mateusza Tokarskiego, firma lub oferowany przez nią produkt na pewno kojarzone będą z takimi wartościami jak: szybkość, wytrzymałość, solidność, sukces, dynamizm, precyzja, pewność, zaufanie, energia i pasja.
Włodarz miasta zachęca do współpracy z młodym kierowcą. Z cała pewnością utalentowany rajdowiec przyczyni się się do wypromowania sponsorującej go marki w Polsce, jak i poza granicami kraju. Zainteresowanych współpracą z Mateuszem Tokarskim prosimy o kontakt telefoniczny 603 115 309 lub mailowy: tokarski-racing@wp.pl.
14650449_1571688356190592_158325740779481337_n
opracował: Leszek Malicki